Хрестоматія дитячої літератури (вчителів початкової школи)
На сайті Міносвіти розміщена електронна версія Хрестоматії сучасної дитячої літератури у двох томах для 1-2 класів та 3-4 класів.
За повідомленням МОН, зазначена книга входить до серії «Шкільна бібліотека» для початкової школи і вперше виставлена у вільний доступ в електронному вигляді.
Далі...
До хрестоматії увійшли твори авторів, доданих до програми Літературного читання в рамках оновлення навчальних програм для 1-4 класів. Насамперед, це твори письменників, яких немає в чинних підручниках: Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Галини Малик, Лесі Вороніної, Катерини Бабкіної, Галини Ткачук, Григорія Фальковича, Оксани Лущевської, Василя Голобородько, Тетяни Стус, Тараса та Мар’яни Прохаськів, та інших – всього близько 40 імен.
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання у 1-2 класах
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання у 3-4 класах
Далі...
До хрестоматії увійшли твори авторів, доданих до програми Літературного читання в рамках оновлення навчальних програм для 1-4 класів. Насамперед, це твори письменників, яких немає в чинних підручниках: Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Галини Малик, Лесі Вороніної, Катерини Бабкіної, Галини Ткачук, Григорія Фальковича, Оксани Лущевської, Василя Голобородько, Тетяни Стус, Тараса та Мар’яни Прохаськів, та інших – всього близько 40 імен.
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання у 1-2 класах
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання у 3-4 класах
Матеріали до 2016-2017 навчального року
Навчальні програми (Перегляд, завантаження)
Лист МОН від 17.08.2016 №1/9-434 "Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році"
- Перелік навчальнихпрограм, підручників та навчальних посібників, рекомендованих Міністерством освіти та науки України для використання у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2016-2017 навчальному році
- Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти на науки України, для використання в основній і у старшій школі у загальноосвітніх навчальних закаладах з українською мовою навчання у 2016-2017 навчальному році
Нормативна база
Лист МОН України від 17.08.2016 № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах»
Лист МОН України від 09.06.2016 № 1/9-296 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»
Перший урок 2016-2017 (конспекти, презентації)
Матеріали для підготовки до Першого уроку 2016 2017 навчальні роки
ПЕРЕГЛЯД ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 8-Х КЛАСІВ
З 29 квітня 2016 року на Репозитарії відкрито доступ до підручників, що отрималм гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».
Для отримання доступу до підручників не потрібно реєєструватися на сайті та входити на нього під своїм логіном. Просто натисніть назву потрібного вам підручника і завантажте його на свій комп'ютер..
Кожен підручник надається окремо і в захищеному вигляді. Переглянути його в онлайні (у браузері) або за допомогою програми для перегляду документів PDF не можливо.
Для зменшення обсягів файлів всі підручники збережено з мінімальною якістю малюнків. У друкованих виданнях якість малюнків буде високою.
http://ua.lokando.com/portal/statpage.php?id=common&page=textbook_browsing
Уже більше року триває війна на Сході України. За цей час про АТО чи то про «гібридну війну» України з Росією знято чимало фільмів, написано безліч художніх і публіцистичних творів. Пропонуємо Вашій увазі книжки про війну, в яких письменники і журналісти, публіцисти і драматурги, історики та воєнні експерти кожен по-своєму висвітлюють військовий конфлікт в Україні.
Інтерактивні навчальні ігри для дітей
Якою буде початкова школа? Нові ідеї
17 грудня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл «Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти», основні положення якої розробили співробітники відділу початкової освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, а доповнили їх члени творчої групи.
ЗНО - 2016
Інформація щодо деяких особливостей
зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року
У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
Українська мова і література
Історія України
Математика
Біологія
Географія
Фізика
Хімія
Англійська мова
Іспанська мова
Німецька мова
Російська мова
Французька мова
Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».
Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики
Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).
Встановлення «порогового бала»
Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.
Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».
Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 1 лютого до 4 березня
Графік проведення ЗНО-2016
Основна сесія
5 травня українська мова і література
11 травня математика
13 травня історія України
3 червня російська мова
6 червня іспанська мова
7 червня англійська мова
8 червня німецька мова
9 червня французька мова
10 червня біологія
13 червня фізика
15 червня географія
17 червня хімія
Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році
Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940
Корисні посилання:
- Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
- Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки
- Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Пройди тест «Традиції святкування новорічних свят у світі»
- На сайті «Рівне 1» стартує тематичний тест «Традиції святкування новорічних свят у світі». Ви цікавитесь географією, або вас манить магія новорічних свят! Відповідайте правильно на питання тесту та вигравайте казковий уікенд на двох. Тест діє до 17 січня 2016 року. Імена переможців будуть названі 18 січня 2016 року.
- пройти тест
Немає коментарів:
Дописати коментар