22.11.16

24 листопада, четвер

День завоювання друзів



        24 листопада всі американці відзначають День друзів. Повна назва цього свята — День придбання друзів, а також здійснення впливу на людей. Щороку це свято обов'язково проводиться з використанням ідей відомого психолога та письменника Дейла Карнегі. Він народився саме 24 листопада в 1888 році, тому це свято відзначають у знак поваги до цієї людини, чия книга «Як здобувати друзів та впливати на людей» до цих пір залишається бестселером у багатьох країнах світу.



        Вперше книга Карнегі про завоювання друзів була опублікована в 1936 році. Людина, завдяки якій з'явився День друзів в США, виросла у бідній сім'ї, яка з усіх сил намагалася дати синові хорошу освіту. Карнегі закінчив педагогічний коледж і під час навчання завжди намагався виділитися серед однокурсників, подолавши свій комплекс неповноцінності. Саме так він знайшов ефективні методики налагодження відносин з людьми, про які пізніше розповів у своїх книгах.

        Вже багато років поспіль його книга «Як придбати друзів ...» особливо активно розкуповується саме в цей день — 24 листопада.

Захоплюючі книги про дружбу



       Ми вітаємо вас з цим чудовим днем ​​і пропонуємо книги про справжніх друзів. Зазвичай дружать вдвох. А так виходить, що найцікавіші книги - про трьох друзів. А де троє, там у півтора рази більше можливостей для незвичайного повороту сюжету. Ми постаралися підібрати найкращі книги, в яких сенс дружби розкривається найбільш повно.

   

Е. М. Ремарк «Три товариші». Цей роман не потребує представлення. Відносини головних героїв давно перетворилися на зразок чоловічого товариства. Про цю книгу можна сказати так: найкрасивіший роман про любов, найзахоплюючий роман про дружбу, найтрагічніший і пронизливий роман про людські відносини за всю історію XX століття.


     Д. К. Джером «Троє в човні, не рахуючи собаки». Дивовижна історія про незабутні - одночасно зворушливі і безглузді - пригоди трьох друзів, які пустилися в плавання по Темзі разом зі своїм улюбленцем - фокстер'єром Монморансі. Забавні непорозуміння, веселі колізії та повні комізму ситуації вражають своєю оригінальністю і нев'янучим гумором.


     Д. Лондон «Серця трьох». Ця книга - калейдоскоп сюжетів на всі випадки життя. І справжня дружба, і класичний любовний трикутник, і, нарешті, скарби майя, гонитва за якими забезпечують книзі динаміку і колорит.


      О. Дюма «Три мушкетери». Вірні друзі - Атос, Портос, Араміс і д'Артаньян - квартет, що був добре відомий радянським школярам. Книга й сьогодні не втратила  чарівності та актуальності. «Один за всіх, та всі за одного!» -  як може застаріти такий девіз?


      Н. Соротокіна «Троє з навігацкой школи, або Гардемарини, вперед!». Три вихованці військово-морського училища, браві й віддані короні і батьківщині вітчизняні «мушкетери», потрапляють у вир політичних інтриг за часів імператриці Єлизавети. Хитрі царедворці, лукаві інтриганки і підступні шпигуни - в одному таборі, а в іншому - вірні друзі з їхнім благородством, відвагою та честю.

      Серія книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг. Епопея описує життя та пригоди юного чаклуна Гаррі Поттера, який у 11-річному віці дізнається про свій талант. Він одразу залишає дім ненависної тітки та відправляється до Школи Чарів і Чаклунства Гоґвортс, де поринає у світ дивовижних заклинань, несподіваних істот і чарівних паличок. Але найголовніше, що отримує Гаррі – це вірних друзів, з якими він розгадає таємницю філософського каменя, битиметься з зачарованим змієм і врятує світ від Темного Лорду.

       «Володар перснів» Джона Толкіна. До тихого селища, де живуть маленькі хобіти, до старого друга Більбо завітав чаклун Гендальф і просить повернути його перстень, який Більбо знайшов багато років тому. Кільце належало Чорному Володару Саурону, який прагне повернути перстень собі та отримати владу над усім Середземномор’ям. Єдиний спосіб врятувати світ – знищити кільце. Більбо віддає перстень свому племіннику Фродо, який зі своїми друзями пройде неабиякі випробування, але виконає священу місію, покладену на нього долею. 



Немає коментарів:

Дописати коментар